Проекти вхідного зв’язку

Інформаційні та Гарячі Лінії 0-800, 800

- послуга передбачає виділення багатоканального номеру міський або 0-800, що обслуговуються операторами контакт центру «TeleVoice». Наші представники приймають та обробляють вхідні дзвінки від Ваших потенційних клієнтів в період проведення рекламної кампанії або на весь час роботи лінії. Оператор надає вичерпну інформацію по поточній акції, консультує клієнтів, працює з запереченнями, фіксує дані, а також збирає необхідну інформацію для аналізу маркетологами та керівниками компанії Замовника. Дана послуга - це ефективний інструмент комунікацій з вашими клієнтами. Клієнти зможуть безкоштовно телефонувати вам з будь якого міста України (0-800), та Росії (800), що дозволить розширити аудиторію постійних клієнтів та сприятиме росту Вашого бізнесу.

Віртуальний Офіс

- Ми виконуємо функцію професійного секретаря, без додаткових затрат на організацію робочих місць та утримання персоналу. Усі дзвінки Ваших існуючих та потенційних клієнтів будуть обслужені на найвищому рівні згідно Ваших потреб та з забезпеченням максимальної ефективності. При необхідності дзвінки можуть бути переадресовані на відповідальних осіб або зафіксовані та передані Вам в електронному вигляді для доопрацювання. Окрім цього Ви отримаєте детальну інформацію по кожному дзвінку для подальшої роботи та аналізу звернень.

Служба Замовлень, Інтернет - Магазини

- Професійні оператори приймають та обробляють замовлення товарів та послуг Вашої компанії, Ваші клієнти зможуть замовляти товари, продукцію та послуги цілодобово, включно з святковими та вихідними днями. Окрім цього оператор надасть усю необхідну інформацію про асортимент, час та способи доставки, умови гарантійного обслуговування, а також вирішить в разі потреби проблемні звернення клієнтів. Ми допоможемо Вам створити чудово налагоджену службу, оптимізувати роботу вашої компанії та збільшити продажі та лояльність Ваших потенційних та діючих покупців.

Різноманітні Служби Підтримки

- Контакт-Центр «TeleVoice» допоможе у вирішенні питань Ваших клієнтів. Ми можемо реалізувати «першу», «другу» лінії, служби «Technicalsupport», «Helpdesk», «Service desk», наші спеціалісти відповідають на дзвінки, отримані від Ваших клієнтів в цілодобовому режимі. Оператори надають професійні консультації, а також інформують по різноманітним питанням, в тому числі і технічним запитанням. Завдяки цій послузі клієнт отримує професійну, гарантовану та повноцінну відповідь або інформацію на його запит. Наша послуга дозволить Вам оптимізувати витрати на клієнтське обслуговування та сприятиме росту Вашого бізнесу.

Проекти вихідного зв’язку

Проведення Різноманітних Опитувань (CATI), Маркетингові Дослідження

- Послуга на основі телефонних інтерв’ю по заздалегідь підготованому сценарію (анкеті) з метою виявлення лояльності, відношення до Ваших продуктів, сервісу та товарів. Цей обдзвін респондентів дозволяє в найкоротші терміни отримати актуальну інформацію про ринок продуктів, товарів та послуг, а також по якості та рівню сервісу, який надається Вашою компанією. За допомогою таких досліджень ми допоможемо знайти нові ринки збуту та дізнатись, наскільки користується попитом те,що пропонує Ваша компанія.

Телемаркетинг, «Холодні» Дзвінки

- Telemarketing – це вид прямого маркетингу, при якому спілкування продавця та покупця відбувається за допомогою засобів телефонії. Ми забезпечимо продаж Ваших продуктів, товарів та послуг по телефону на найвищому рівні. Наші оператори проведуть повний цикл продажу – від передпродажної підготовки до підписання договору. Дана послуга дозволяє розширити базу клієнтів Замовника та отримати повну інформацію по наданій базі – актуальність бази, % відгуку на пропозицію а також відгуки клієнтів на дану пропозицію.

Актуалізація БД

- Це обдзвін операторами контакт-центру «TeleVoice» Вашої бази компаній з метою уточнення вже наявної інформації, а також з’ясування нової (додаткової) інформації. Дозволяє в стислі терміни обновити дані по вашим наявним клієнтам та доповнити ті дані, яких на даний момент Вам не вистачає. Послуга буде корисна перед проведенням додаткового інформування або нових пропозицій по Вашій базі клієнтів та дозволить Вам підвищити ефективність та оптимізувати час на їх проведення.

Інформування, Запрошення На Заходи

- Наші спеціалісти в необхідні терміни проінформують Ваших клієнтів про майбутні заходи, семінари, акції, заборгованість або про новий продукт. Дана послуга дозволить Вам не лише професійно та швидко провести інформування клієнтів, але також забезпечить отримання Вами повногозворотногозв'язкуна Вашу пропозицію. Наші оператори зафіксують необхідну інформацію по результату дзвінка, яка буде надана Вам у будь якому зручному вигляді для подальшого аналізу маркетологами та керівництвом.

Додаткові сервіси

IVR – Голосові меню

- IVR (InteractiveVoiceResponse) - це привітання та програмоване меню, за допомогою якого абонент отримує відповіді на необхідні йому запитання, а також з’єднується з потрібним спеціалістом. IVR –це система голосових повідомлень, яка здійснює маршрутизацію за допомогою клавіатури телефону , з можливістю музичного супроводу. У нас є можливість залучати професійних дикторів, що створить приємне враження про Вашу компанію

Розсилка E-mail, SMS

- Масова розсилка повідомлень – це чудова можливість максимально точно обрати цільову аудиторію та максимально швидко донести Вашу інформацію діючим та потенційним клієнтам. Ми допоможемо Вашому бізнесу вийти на новий рівень.

Оренда операторських місць

- Контакт-Центр «TeleVoice» надає в оренду робочі операторські місця, обладнані усією необхідною технікою для якісного та безперебійного обслуговування дзвінків.

Додатковий (резервний) Контакт-Центр

- Дана послуга страхує Ваш контакт-центр при пікових навантаженнях, у випадку збою або відмови обладнання, а також при сезонних навантаженнях. Ми з задоволенням допоможемо підтримати Ваш імідж та працездатність Вашої компанії. Наші оператори працюють для Вас в будь який час доби, а також в вихідні та святкові дні.

Автоматичний Обдзвін

- Послуга дозволяє здійснювати інформування клієнтів засобами автоматичного обдзвону по наданій Вами базі даних (БД), з застосуванням IVR (Interactive Voice Response). В короткі терміни ми здійснимо інформування великої кількості Ваших клієнтів. Наші потужності дозволяють здійснювати в день 60 000 дзвінків, далі система формує список недозвонів для повторного запуску обдзвону.